VIDEA

Tomáš Klus - Nina

30. září 2011 v 14:35 | Jitulka
Před pár dny "vylezlo" na povrch nové CD Toma Kluse, a tak jsem si ho prostě musela objednat. Racek dnes přilétl do mého hnízdečka a na třetí poslech jsem si ho zamilovala a zjistila, že je fenomenálně dokonalé. To, jak se v písních (nejen z Racka) Tomáše Kluse promítají pocity nás všech je prostě a jednoduše úžasné. Jsem okouzlena!
Píseň Nina je nádherná. Poslechněte si ji a napište, zda vás dostala do kolen, jako mě.

Petr Muk - Neusínej (+text)

23. září 2011 v 15:03 | Jitulka
Petr Muk byl podle mě velice dobrý zpěvák se zajímavým a dobře rozpoznatelným hlasem. Pěkný text má tato píseň, pod perexem si jej můžete přečíst. Ve zvýrazněných částech se nacházím.

Chinaski - Drobná paralela (+text)

17. září 2011 v 14:19 | Jitulka
Podle mě moc krásná písnička. Líbí se vám?

Tomáš Klus - Pánubohudooken

13. září 2011 v 11:36 | Jitulka
Tomáš Klus podle mě patří k našim nejlepším písničkářům. Hudba je jednoduchá, ale texty obsahují velký kus pravdy. Jeho vystoupení s Jirkou Kučerovským mají šťávu, všichni se na koncertech smějí jejich vtipům. No co, jsou jiní. A Tomáš bere na Jirku příspěvky, proto s ním může vystupovat *smích*.
Tahle písnička je tak krutě pravdivá. Mám ráda naší českou kotlinu, ale politiky bych vyměnila úplně všechny. Akorát ostuda. A tak tady je Tomášův vzkaz právě pro lidi ve vládním systému a nejen v něm. Chyťte se za nosy, Češi, bo má pravdu *smích*.

Demi Lovato - Skyscraper (text+překlad)

16. srpna 2011 v 13:54 | Jitulka

Moc tyhle Disney hvězdičky nemusím (vůči Miley Cyrus mám vyloženě averzi), ale tahle písnička má něco do sebe. Obzvlášť po tom, když v ní uvidíte kousek sebe. Tudíž je potřeba k procítění určitých životních zkušeností. A Demi to tam šíleně sluší a netlemí se jak pipka :)).

 
 

Reklama