Nejsem mrtvá

3. února 2012 v 14:18 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK

Tak se hlásím po... no, pěkně dlouhé době, ale nějak není čas přidávat články, nebo naopak není nálada. Stále se totiž potýkám se zánětem močáku, k tomu se mi přidala angína a ženské problémy.
Dnes mám mezi úklidem, vařením a učením se chvilku času, a tak jsem se rozhodla několik málo řádku napsat, aby alespoň ta hrstečka příznivců byla v obraze. Těm bych také ráda sdělila informaci, že mi nejsou opět přidávat komentáře pod články. Tím pádem absence komentářů ode mě nemá příčinu v tom, že bych na vás kašlala úplně.

A co je u mě nového? Velice rychlým sledem událostí a okolností se ke mně můj přítel nastěhoval. Abych pravdu řekla, bylo to všechno tak rychlé, že mi to nedošlo ani téměř po měsíci. Občas je to naše soužití s mými rodiči a bratrem na hlavu, ale důležité je to, že máme jeden druhého. Ale trošku mě děsí ta rychlost, kterou jsme to všechno vzali. Jsme spolu od konce října, což je opravdu celkem málo, ale na druhou stranu je tato doba velice uspěchaná. Uvidíme. Jelikož vše má svůj důvod, svůj čas a svůj smysl. To jak dlouho spolu budeme neví nikdo. Sama bych si přála, aby to bylo navždy, ale pokud si to, co si předat máme, předáme za rok, tak bude konec. Ale nebuďme pesimisté, spíš teda realisté. Optimismus k lásce patří, no ne!?!!!
Pokračuji v hubnutí. A co je nejlepší? Když si toho všimne i vaše okolí bez toho, aniž by o vaší snaze měli sebemenší páru. Jen s tím cvičením je to na štíru. Potřebovala bych chodit pravidelně, ale samotnou mě tam nikdo moc nedokope. Potřebuju parťáka. Kdo se hlásí? Hihi.
Toť asi vše, jdu se učit, číst si, hrát Playstationa a čekat na muže až se mi vrátí z prácičky. Miláček ♥!

Páááááááá
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 3. února 2012 v 21:05 | Reagovat

No já už jsem se lekla, že mrtvá jsi, když se neobjevila žádná nová zprávička od Tebe ani komentíky..
Ajajaj, zánět močáku je sám o sobě naprd, když se Ti do toho přidají ještě taokvé další pitomé věci, tak to je na odstřel.. Tak doufám, že to přežiješ a co nejdříve se uzdravíš!
Tak na tohle čumím jako chleba z tašky. Ty bydlíš se svým přítelem??? Proboha, to je můj sen,  který ani po pěti letech vztahu nebyl uskutečněn! A ty jsi to zvládla místo mě!! tak moc Ti závidím ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama