Incredible! Unbelievable!

6. prosince 2011 v 16:48 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK
Jak jistě mnozí z vás nevíte, včera jsem měla sváteček. Jo jo, a bylo to krásné. Přítel totiž slavil narozeninky, tak jsme spojili oslavy a užili si plno smíchu, alkohol, blbostí. No, a zbytek vás zajímat nemusí. Chytří si domyslí, hloupým to je jedno *smích*. Vymyšlený dáreček se drahému líbil a to bylo hlavní. A já dostala také hezoučký dáreček, i když svátek skutečně neslavím. Ale potěšil mě. Nejhezčí bylo ovšem to, že jsme spolu strávili téměř dva dny, což je absolutně úžasně úchvatné.
Bohužel mě teď čeká kupa povinností, které se bohužel nedají ani odložit, ani zrušit, tak tam s tou nechutí prostě budu muset jít. Dnes jsem měla pohovor s psycholožkou, která se zajímá o astrologii a duchovno, asi jako já, a tak mi řekla, že jsem za těch pár měsíců, co jsme se neviděly, úplně rozkvetla. To byla ta příjemná povinnost, teď mě čekají ty méně příjemné. Inu, ale i tak, nějak to vydržím.
Už jsem si definitivně vybrala dva obory na VŠ, takže teď už jen směle podat přihlášky, přihlásit se na SCIA a doufat, že se mi z té hlavy vědomosti nevypařily a něco tam zůstalo. A také se mi rýsuje jedna práce, která není úplně to, co by mě bavilo dělat, ale pořád lepší něco, než nic. Takže držte palce. Snad už budu mít konečně taky jednou štěstí *mrkající*.

Tak se mějte krásně, skládejte básně, starejte o svou dušičku - nenechávejte ji trápit se. Milujte se a množte se *smích*.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 6. prosince 2011 v 19:39 | Reagovat

Jee, mít narozeniny a svátek dohromady, to muselo být úžasné?
A co jsi dostala a co jsi vyrobila? To by mě moc zajímalo :)
No, já čekám ještě až bude v lednu den otevřených dveří v Olomouci na vysoké a pak si to na začátku únoru vše podám i když už teď jsem rozhodnutá - Olomouc a Ostrava :)
A ty chceš dělat vysokou zároveň s prací dohromady nebo jak?

2 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 6. prosince 2011 v 22:45 | Reagovat

Já jsem si vybrala Historii a češtinu jako pedagogickou..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama