Day by day

18. prosince 2011 v 23:26 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK

♥♥♥
Zažila jsem dva naprosto dokonalé dny s miláčkem (už dlouho jsem tak nikomu neříkala). Je to pěkné. Dal mi dáreček k Vánocům, nesmím si ho ale rozbalit dříve než pod stromečkem. A protože jsem čestná a slíbila jsem mu to, leží tu na poličce zabalen. Láká mě to, ale slib je slib. A ten musí být silnější než touha!
S každým dalším dnem, který s *Ním* trávím, děkuji Andělům nade mnou, že mi poslali do života někoho takového. Někoho, kdo mě "strhává" na správnou cestu. Nevím, jestli je to srozumitelné. Snad ano! Doteď jsem od jisté doby měla pocit, že ze mě jeden kousek chybí. Ten kousek jsem našla v jeho náručí.

VÁNOCE

Letos na mě opět nějak ta vánoční nálada nepadá. A čím víc se blíží, tím míň mi to tak připadá. Nevím, asi už nejsem tak sentimentální jako jsem bývala dříve. Hlavně mi vadí to, jak si každý nechá zacpat pusu drahými dárky a vůbec nechápe pravou podstatu Vánoc. O dárcích to přeci není. Podstata spočívá v lásce ke svým bližním. Bohužel, když vidím, co se mezi lidmi děje, je mi do breku. Tolik zloby! Tak hrozně moc. Tohle skončí špatně! Vážně....
Ale zase na druhou stranu se těším na to, jak se sejdeme u štědrovečerní večeře, rozbalíme si ty dárky a budeme si do noci povídat. Miluji svou rodinu nadevše. Jen doufám, že nám babičku pustí na svátky domů z nemocnice. To by nebyly ty správné Vánoce - babička je jednou z těch nejmilovanějších osob, které jsem se vždy svěřila jako prvnímu člověku, která mě vyslechla a defakto vychovala. Neznám hodnějšího člověka!

NOVÝ REŽIM
Rozhodla jsem se, udělat se sebou něco. Nejen, že chodím cvičit, cvičím i doma a teď jsem k tomu navíc přidala i správnou životosprávu. Doufám, že se brzy budu cítit lépe a že se změní i můj celkový výzor. To vše podporuji přírodními tabletkami pro zvýšení činnosti metabolismu, aby se mi rychleji spalovaly tuky. Uvidíme. Vybrala jsem si špatné období, ale kdybych to odkládala až po Vánocích, už bych se k tomu nedokopala. Takže si i přes svátky odpustím nějakou extra žranici *smích*.

Tak se mějte snově a nezapomínejte, že všechna vaše přání budou vyslyšena - jen si je musíte přát upřímně od srdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 20. prosince 2011 v 17:18 | Reagovat

Já vždy milovala Vánoce nade vše.. Letos bych je nejraději zrušila ... Mely to být moje nejkrásnější Vánoce s mým nejmolovanějším v novém bytečku.. Když si vzpomenu na to, jak to mohlo být dokonalé, je mi do breku.. Teď vím,že se s ním o Vánocích ani neuvidím.. A nějaký nový byteček už je taky pro něj dávno zapomenut, pokud to někdy vůbec myslel vážně.. Takže ani já letos neslavím Vánoce s nadšením i když ty drahé dárky dostanu.. Protože i když jsem si ho rok přála a modlila se přímo od srdíčka, se mi mé největší přání nesplnilo.. Asi to tak má být.. Ale tím se nikdy nikdo neukonejšil..

2 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 24. prosince 2011 v 14:02 | Reagovat

Jitulko, přeji Ti Šťastné a Veselé Vánoce!! :*

3 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 26. prosince 2011 v 13:07 | Reagovat

Jitulko, tak nám napiš, jaké jsi měla Vánoce :-)

4 Luccienne Luccienne | Web | 27. prosince 2011 v 9:35 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi ten chybějící kousek našla :* Moc Ti to s Ním přeju! Doufám, že Vám to spolu vydrží co nejdéle a že budeš pořád takhle šťastná :)
( Co to bylo za dáreček, prozraď.. nám, zvědavým:D)

Jo, mě vánoční nálada letos minula velkým obloukem.. a pochybuji, že to ještě někdy bude jinak :)

A co se týče nového režimu, tak toho já se držím také už pár týdnů/měsíců...nevím:D
A Tobě přeji hodně štěstí, ať se daří:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama