And so the lion fell in love with the lamb.....

13. prosince 2011 v 0:59 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK
.... A tak se lev zamiloval do jehňátka. - Hloupé jehně!
Asi nemusím sáhodlouze vysvětlovat, z jakého filmu tato slova jsou. Přijdou mi výstižná. Jsem totiž tak trochu to jehně, které se zamilovalo do lva. A doufám, že lev to cítí stejně. Víte, *ON* je někdo, s kým se cítím v bezpečí a když jsem bez *NĚJ*, jsem najednou tak zranitelná. Není právě o tom láska? O tom, že ten druhý tvoří vaši druhou součást, bez které nejste nikdy kompletní?
I přesto, že je to všechno krásné a fajn, mi v hlavě stále hlodají ty hloupé pochybnosti. Je to možná normální, ale mě to štve, protože mě to tíží a trápí. A nechci pochybovat, prostě nechci. Spousta lidí mi říká, že je to po tom všem normální, ale já nevím. Ještěže nejsem nějak prudce žárlivá, protože jinak bych asi skočila z balkonu.

Ale dost vztahů. Viděla jsem Twilight - Breaking Dawn, 1. část. Jsem zklamaná. Ano, byly tam hezké okamžiky. Bella byla nádherná nevěsta a svatební cesta neměla chybu. Ale pak se jaksi nic nedělo až do hrůzostrašného porodu, který nebyl až tak strašný, jak všichni líčili. Možná jsem náročný divák, možná jsem až moc velký skeptik. Uvidíme, co přinese druhý díl. Na ten se těším!

Jinak vrcholí vánoční horečka - obchody jsou přervané k prasknutí a v očích zákazníků šlehají plameny, jen aby právě oni ukořistili drahé dárky a spoustu jídla. Přátelé, Vánoce jsou svátky klidu a míru, a tak mi přijde jaksi úplně na hlavu postavené, honit se před Vánoci, jak splašený telátko. Úklid, pečení sto druhů cukroví, nákupy, výzdoba - k čemu to všechno, když se vlastně vytrácí ta pravá a krásná podstata Vánoc. Místo toho, aby byli lidé rádi, že mohou být s těmi, které mají rádi, se vztekají, že pod stromečkem nečekal nový iPad nebo iPhone. Skromnost a láska se absolutně vytrácí z lidských životů. Vidím to všude okolo a je mi z toho smutno. Mějte se rádi! Tak můžete být v životě skutečně šťastní.
John Lennon podle mě nazpíval jednu z nejkrásnějších vánočních písniček, tak tady. Jo, a jděte se vycpat s tím tlustým fousatým dědkem z Ameriky - my máme Ježíška! Nazdar!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 13. prosince 2011 v 19:43 | Reagovat

Já myslím, že takhle zamilovanou jsem Tě od jisté doby ještě neviděla :) četla jsem o různých klucích na tvém blogu, ale z tohoto všeho sálá naprosto upřímná láska, která mi tam kdysi chyběla :)
No, mně teda ten porod přišel dost drsný, na to že je to vlastně dalo by se trochu s nadsázkou říct, pohádka.

2 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 18. prosince 2011 v 23:05 | Reagovat

No, já měla mít jako překvapení ten lustr, ale jaksi jsem ho nečekaně objevila.. A to bylo fakt nečekané, nemám ráda Vánoce bez překvapení, ale stalo se no :( takže letos vím asi o všech dárcích..
Jeee, ty si to pamatuješ, že jsme to dělally už?? Ano, je to tak akce, jak jsem pekla tak jsem si říkala, že už bych si ho konečně taky mohla někdy upéct pro sebe :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama