Všechno je divný!

9. listopadu 2011 v 21:14 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK

Od té doby, co jsem se vrátila z Anglie, je vše jakési divné.
Ani nevím proč!
Asi to bude tím, že jsem v Londýně byla mimo všechno dění tady. Neprocházela jsem místa, kde je tolik vzpomínek. Nepotkávala jsem lidi, kteří mi všechno to špatné neustále připomínají. Mohla jsem být prostě po dlouhé době v režimu stand by.
Doufala jsem, že tyhle nové zážitky nahradí ty staré a špatné vzpomínky, protože to, co se odehrávalo za hranicemi bylo téměř neuvěřitelné. Jak už jsem se několikrát zmínila, byla jsem tam se svým ex-přítelem *P* a jeho kamarádem. Kamaráda bych ani tak neřešila. Co bych asi měla řešit je pan *P*, jelikož je to můj EX. K mému překvapení jsem to nějak neprožívala. Samozřejmě přišli chvíle, kdy bych mu skočila kolem krku, např. když byl kamarád ve sprše a my měli pokoj pro sebe. Místo nějaké chemie jsme spíš řešili, co budeme dělat další den. Ale možná je to tak lepší.
Můj nový objev pan *K* se pak choval velice divně. Když jsem mu v neděli psala, ať mi zavolá, byl úplně divnej a najednou vypnul mobil a zavolal mi až dnes. Asi má nějakej čuch, protože jsem zrovna dneska chtěla psát, že mě to takhle nebaví a pokud má nějakej problém, ať mi to řekne na férovku a nedělá mrtvýho brouka. Předeběhl mě a byl úplně v pohodě jako kdykoli předtím. Nevím, co si o tom mám myslet, ale zase si říkám, že se to nějak vyvrbí. Možná to jen moc řeším!

Tak nějak je kolem mě poslední dobou obrovskej baby boom!!! Za poslední půlrok se kolem mě narodilo 9 miminek. Je to nádherné. Hlavně bych chtěla zmínit mou skvělou kamarádku *S* ze střední školy, která před týdnem porodila krásnou a hlavně zdravou holčičku. A také mojí úžasnou kamarádku *K* ze základky, které se před měsícem narodil kluk jak buk, který se má čile k světu. Když to tak vidím, chytá mě mateřskej pud a chci taky mimčo. Ještě aby byl teoretickej tatínek k světu *smích*.

Mějte se krásně, dnes tu jen plácám nesmysly.

Pááá
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 10. listopadu 2011 v 18:31 | Reagovat

Vůbec nevím,jak je to s vama vážné, ale nevadilo mu třeba, že jsi byla v Londýně se svým EX?
Jéé, devět miminek?? To je nádhera, všem tvým kamarádkám gratuluju.. Já mám mateřský pud furt, ale není možnost jaksi :-(((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama