Je to jako na houpačce...

17. listopadu 2011 v 18:23 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK
Už asi nemá smysl psát tento článek, protože bude na chlup stejný jako ty předešlé. A vlastně bude stejný jako celý tento blog - o mých pocitech. Dívím se, že to ta hrstka příznivců ještě vůbec čte. Ale je to o mně, je to egoistické.

Takže... Dříve se mé nálady střídaly po dnech. Jeden den bylo veselo, druhý den zas pochybno. Dnes se to střídá během minut. Dnes jsem si s *NÍM* psala. Měl nějakou smutnou náladu, smutný hlas do telefonu. A to mě úplně přeladilo na jeho vlnu. Najednou mi bylo tak šíleně úzko. Řekla jsem si, že je tak daleko. Kdyby byl blíž, neváhala bych ani vteřinu a běžela bych za ním. Proto jsou vztahy na dálku tak komplikované *smutný*. No, není to zas taková dálka, ale přeci jen. Pak jsme se bavili o kravinách, jako vždy, a najednou byla nálada oboustranně lepší. Což je jistě dobře.
Pochyby stále nemizí. Tak ono vše nesvědčuje tomu, že to prostě bude klapat a sám *ON* mě o tom v jednom kuse ujišťuje. Už si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy poznala takhle úžasného člověka. Možná si řeknete, že mám na xichtě růžové brýle, ale tak to vůbec není. Ty už jsem po všech těch průserech dávno odhodila. Já na něm prostě nevidím jedinou chybu. Zatím, tím neříkám, že nějakou neobjevím, až ho lépe poznám. I tak mi právě všichni ti zmetci předtím, dali ponaučení - být opatrná a nehnat se do vztahu po hlavě. Také jsem se díky nim naučila mluvit otevřeně o všem, co mě trápí nebo mi vadí. A teď už mi vlastně, plné zkušeností, nebrání nic v tom, být dokonalým devčátkem svému milému. Bojím se, ale kdybych se kvůli tomu měla stáhnout do ulity, tak se nehnu z místa. Nikdy, nikam!

Nedává vám to smysl? Nic si z toho nedělejte, mně také ne. To jsou ty sinusoidy nálad. Neustále opakující se frekvence špatného a dobrého, co se ve mně nakumulovalo během několik posledních let. Musí to ven a až se přes to přenesu, pocítím teprve ten správný pocit štěstí. *ON* mi s tím pomůže! Věřím tomu... Když tomu budu věřit, tak se to stane!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 18. listopadu 2011 v 9:33 | Reagovat

Jak daleko jste od sebe? To jsem nevěděla, že je to vztah na dálku..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama