To byl zase jednou víkend

23. října 2011 v 21:46 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK
Ovšem, to byl zase jednou víkend *vzpíná ruce k nebi a směje se jak trubka*.

BRÁŠKA MÁ NAROZENINY, MY MÁME PŘÁNÍ JEDINÝ
To byl prosím pěkně pátek, kdy můj brácha slavil své narozeniny. Jeli jsme do jedné malé vesničky poblíž Liberce, kde máme většinu naší rodiny. Zašli jsme do místní hospůdky. Po dvou tequilách a asi milionu dalších panáků si toho moc nepamatuju. Jen to, že jsme tančili na place asi 2m x 2m, což, uznejte sami, není moc. Nuž, ale byla to paráda, co vám budu povídat. Ve společnosti dobrých lidí je vždycky super sranda. Ty fotky, které se tam nafotily jsou každopádně nepublikovatelné a lze je zařadit tak maximálně do alba jako odstrašující příklad pro prozatím abstinující děti s komentářem: "Děti, takhle hrozně budete vypadat, když budete pít." *smích* Uzavřela bych to spásnou a největší českou lží, že už nikdy nebudu pít *smích*.


KRUŠNÁ JSOU RÁNA OPILCOVA
Sobota byla krutá. Na to, že jsme domů přišli asi v půl páté ráno a ani nevím, jak jsem dostala do postele, jsem vstávala poměrně brzo a to už v 11 hodin dopoledne. Hlava mě ani nebolela, ale ten žaludek na vodě a celková únava, to byla rychta. V půl páté odpoledne jsem šťouchla do bráchy, aby vstával a my mohli jet taky domů. Stavili jsme se ještě na jídle a frčeli odpočívat. Večer jsem místo na plánovaném koncertu strávila u televize sledováním Letopisů Narnie. Ten koncert bych už asi vážně nedala.

HEKTICKÁ NEDĚLE aneb HEJA HEJA HEJA LIBEREC!
V neděli jsem se probrala a byla opět unavená, protože nemůžu poslední dobou nějak spát. Zdají se mi debilní sny. Dnes třeba o tom, že nám vykradli auto, že jsme byli na hokeji a plavali tam v bazénu. Logicky, kde by se na hokeji vzal bazén *smích, nechápající*. Každopádně jsem měla půl hodiny na přípravu, než jsme jeli s rodinkou na oběd. Přidala se i má drahá sestřenice, která mě bude ve středu stříhat - dělá kadeřnický kurz - tak držte palce, ať nevypadám jako blbeček. Pak jsme sjely právě se sestřenkou do myčky s autem, Globusu a k nám. Poté přijeli i rodiče s bráchou a nám zbývala přibližně hodinka před začátkem hokeje, tak jsme nasadili dresy, šály, a šlo se! Hráli jsme proti týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Popravdě jsem debilnější název neviděla a ani neslyšela. Říkají si Tesla, Dynamo, Pojiˇšťovna a ve znaku mají koně. Není to padlý na hlavu? Jo, je! Fanklub měli ovšem silný a my seděli hned vedle nich, takže jsem ani moc neslyšela náš kotel. To, co se dělo na ledě nebyl hokej, ale jatka. Hokejisté do sebe řezali hlava nehlava a svědčí o tom i počet vyloučení, na obou stranách po devíti. Pardubice dali v první třetině gól, který jsme jim ve druhé třetině vrátili. Vítězný gól padl až v prodloužení, kdy se puk zatřásl v síti za zády pardubického gólmana. Liberec tedy vyhrál a bral za výhru v prodloužení 2 bodíky. V tabulce je nyní na 3. místě. HOŠI, DĚKUJEM!

pro plné rozlišení klikněte pravým tlačítkem a dejte Zobrazit a prohlídněte si ty naše kluky krásný ♥ 
Čtvrtý zprava v dolní řadě je můj oblíbeňáček Milan Bartovič
Třetí zleva v druhé řadě je další oblíbenec Michal BártaA jaký jste měli víkend vy? Mimo jiné bych ještě chtěla dodat, že plánujeme týdenní výlet s mým ex-přítelem, což je docela mazec, a já si píšu, volám s jedním velice sympatickým klukem. Tudíž uvidíme, jak to dopadne. Jak výlet, tak ta naše schůzka. Držte mi ve čtvrtek palce, půjdu nespíš střílet na střelnici-ideální první rande, nemyslíte *smích*.

Loučím se a jdu spinkat. Bye boys&girls...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 25. října 2011 v 22:05 | Reagovat

Jak prohlašuje náš učitel: "Večer pijeme nazdraví a ráno z toho vždy skoro umřeme." :-D:-D myslím taky výstižné ;-) ale je to super se takhle jednou odregovat a vylít si hlavu :-)
Aby se nějaký hokejový tým jmenoval Pojišťovna, to jsou fakt debilové :-D ale když jsme u těch log - liberečtí mají fakt krásné to logo :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama