Za chvíli bude rasismus i to, že na pouti jezdí černá labuť mezi bílýma!

9. září 2011 v 21:39 | Jitulka |  Na téma?
Téma: Rasismus!

Dnes jsem na facebooku rozjela docela zajímavou debatu o rasismu, když jsem zareagovala na příspěvek jedné Romské dívky. Cituji: "Zdechněte vy bílý huby." Tohle mě vytáčí do nepříčetna. Vás ne? Když jsem zareagovala začala mi hned nadávat do krav, atd. Tohle bylo i na mě moc a to mě vyprovokovalo k tomu napsat tento článek. Přeci jen ona mě urážela, ale ani to mě nedonutilo snížit se na její úroveň. Ale ať mi tady tvrdí něco o rasismu. Kdybych jí napsala já, že je to černá huba, bylo by hned zle. Ale takhle to bylo v pořádku. Jak taky jinak.
Cigáni jsou totiž děsné chudinky, kterým je křivděno. Všichni jsou na ně hnusní a oni nemají žádná práva. Sami uznejte, že tohle je blbost. Já rasista nejsem, nikdy jsem nebyla a ani nebudu. Je mi jedno, kdo má jakou barvu kůže a ten kdo někoho kvůli tomu nenávidí je pro mě stejnej ubožák jako ona výše zmíněná slečna. Pokud je ten člověk slušnej, chce pracovat a nedělá děti jak na běžícím páse jen proto, aby dostával velké přídavky. Mezi každou rasou, i když slovo rasa je v případě lidí dost hrozné, se najdou dobří a špatní lidé. Ale když se na to podívám v globálu, tak mezi cikány je víc těch, kteří ždímou ze státu peníze, přitom v životě nešáhli na práci. Když vidím sedmnáctileté holky, jak jsou těhotné, vykašlou se na školu a hned jakmile dítě dovrší tři roky uplácaj si se svým borcem další, chce se mi zvracet. Z těch holek je určitě máma, jak má být. Pak je vidíte v centru města, jak na svého dvouletého chlapečka řve: "Zabiju tě, ty degeši." Hmm, nádhera. Co z těch dětí má pak vyrůst. Další taková a jsme v začarovaném kruhu.

Rasismus, neustále se na něj odvolávají a stačí, když se na ně jen během chůze podíváte. Jo, tak to jsem fakt děsnej rasista, ty vole! No, když oni na vás pokřikujou, je to v pořádku. Stejně tak jako když před několika lety byla popálena malá Natálka z romské rodiny. To je zvěrstvo a těm blbečkům, co jí to udělali, bych udělala to samé. Jenže! Když se tohle stane opačně, že cigán zmlátí nebo popálí malé "bílé" dítě, skoro se o tom nemluví, protože by to bylo opět rasistické. V případě Natálky se z toho dělala aféra jak blázen. Jak říkám, je to strašné a chudáček malá holčička. Ale k tomu už jsem se vyjádřila. Když je to naopak, je to v pořádku a zkuste podat trestní oznámení, vy rasisti zasraní.
Tohle mi prostě hlava nebere. Prostě nechápu tu nenávost mezi lidma. Kdyby byla většina cigánů dobrých, tak se o tom tak nemluví a určitě by neexistoval rasismus či xenofobie. Vemte si, že většina je ze státu ždíme peníze a vydupe si to, co by bílej nikdy nedokázal. Protože se vždy mají na co odvolat, že?!
Navíc mě slečna zmíněná na začátku článku přesvědčovala, že jen bílý trýzněj děti. Souhlasíte? Já ne. Podle mě se všude, v každé zemi i rase najdou ty svině, co to dělají. No, zřejmě to ve svých devatenácti letech byla velice zasloužilá matka. Jo, má miminko. A tak mě nařkla, že tu hrůzu ze ztráty dítěte nemůžu pochopit. Možná že ne, ale i tak si to umím představit a je mi víc než jasné, že až jednou své děťáko poprvé sevřu v náručí, budu držet to nejcennější, co mi život mohl kdy dát. A ona mi řekne, že bych se zřekla dítěte kvůli chlapovi. Nikdy, to by snad neudělala žádná normální žena. Když jsem jí to vyvracela, zkoušela na mě urážky. No, jakmile jsem zkusila její "taktiku" (protože nevěřím, že by taktiky byla při své zjevné inteligenci schopna), hned jsem byla p*ča a hůř. A pak se s takovým člověkem bavte na úrovni, že.

Závěr? Nejsem rasista, ale tohle mě sere. Omlouvám se za ostřejší slova, ale když se naštvu, tak to prostě lítá a to jsem se musela hodně mírnit. Dnešní rozhovor mě rozpálil do nepříčetna. Těším se na názory!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | E-mail | Web | 9. září 2011 v 21:50 | Reagovat

Já stebou naprosto souhlasím a vydím to čím dál více nedávno jsem jela v autobuse a nějáká romka na mě začala pokřikovat to vážně nepochopím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama