Week-end

25. září 2011 v 18:38 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK
Víkend se nám pomalu ale jistě blíží do svého konce. Celý tento týden byl dost krušný, jelikož jsem se rozešla s přítelem, a tak jsem neměla náladu na nějaké vyskakování si. Ovšem zjistila jsem, že když sedím doma jak pecka, přemýšlím o všem stokrát víc, než když něco podnikám. A tak jsem si domlouvala srazy s lidma, byla jsem na hokeji a potom přišel víkend.

SOBOTA
Od rána jsem měla takovou zvláštně smutnou náladu, protože jsme měli s přítelem naplánovanou na večer akci. Měli jsme jet do Prahy na koncert. Fakt mi to hlodala v hlavě, jestli nakonec mám jet nebo ne. Nakonec jsem se rozhodla nejet a jelikož mi od něj nepřišla ani zpráva, tak předpokládám, že jsem mu tam ani nechyběla. Odpoledne se splašil brácha a jeli jsme k sestřence. Tam jsme pokecali a pak si šli sednout do místní vesnické hospůdky. Musím říct, že tam jsou akce mnohem veselejší než u nás ve městě a lidi jsou k sobě milejší. Byla tam úplně super zábava, a kdybychom nemuseli kvůli pejskovi jet domů, určitě bychom to protáhli do pozdních nočních hodin. A nebo do brzkých ranním *smích*. Večer jsme si zajeli na kebap a pak jsme čučeli s bráchou na film. Taková pohodička. Hlavně jsem si vážně vykropila hlavu a tak jsem alespoň na chvíli pozapomněla na *P*, který se tou dobou bavil na koncertě.

NEDĚLE
Těžká jsou rána opilcova. Vždycky, když se trošku opiju, budím se každou hodinu žízní. A pak nemůžu usnout, protože mě bolí hlava. Nejlepší je, dát si ještě před spaním prášek na bolest hlavy. Ráno se pak probudíte čerství *smích*. Po probuzení jsem šla s pejskem na prochajdu a vyrazili jsme s bráchou nafotit naše nové autíčko. Ti šťastnější ho možná uvidí na facebooku *mrkající*. Pak jsme si zajeli na oběd a následně mě celá rodina opustila, a tak si užívám absolutního klidu. Je to super. Nu, a až se bratr vrátí z nohejbalu, zajedem si na večeři. Dneska je prostě žrací den *smích*.

Toť byl můj víkend v kostce. Jaký byl ten váš?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama