Víkend je za námi...

18. září 2011 v 22:40 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK

... a začíná znovu školní/pracovní týden. No, doufejme, že bude úspěšnější v hledání práce v mém případě. Už totiž tu práci potřebuji, sakra!
Ale zpět k těm krásným dvěma volným dnům v týdnu.
Jak jsem zde již několikrát psala, můj život se momentálně točí kolem nemocného pejska, a tak nemám moc šanci někam si vyrazit. Tenhle víkend byl ovšem výjimkou, jelikož se v našem městě konal multigenerační hudební festival, kde vystupovala spousta skupin. Známých či neznámých. Přibližně z 15 jsem znala dvě, z toho jednu hodně, druhou jen dle názvu. Jak říkám já, alespoň jsem si rozšířila hudební obzory. A ještě o něco více jsem si zamilovala citronové pivo od Staropramenu. Nejen, že vás neopije do němoty, ale navíc po něm druhý den nic není. Což je obrovská výhoda. Nemyslíte?
S pejsem je to lepší, ale stále je okolo něj spousta "práce". Já to ale dělám s láskou *zamilovaný*.

Toť asi vše, co jsem vám chtěla sdělit. Defakto se nic moc kromě tohoto neděje. Ovšem co mě nadchlo- začala hokejová Tipsport extraliga, takže mám opět pro co žít a dýchat *smích*. I když ten dnešní zápas ti naši kluci ušatí projeli na plné čáře. Správný fanoušek se ovšem nevzdává a podporuje svoje hochy i přes nepřízeň *mrkající*.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 19. září 2011 v 12:28 | Reagovat

Já moc doufám,že tento týden bude pro Tebe ve směru hledání práce 100% úspěšný=)
Já pivo nesnáším, ale citronove mi zas tak nevadí =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama