Téměř dokonalý den

7. září 2011 v 16:30 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK

Včera byl skoro perfektní den. Nebýt toho brzkého ranního vstávání a dopolední běhání po úřadech. Vážně, nesnáším úřadování, obzlášť pokud to paní či pánovi za přepážkou jde tak rychle jako té, u které jsem byla já. I když mě mile překvapilo, že jsem ani tak dlouho nebyla na čekací listině. Obvykle tam strávím hodinu a půl, tentokrát to samé, ale bez té hodiny *smích*. Bravo, smekám, uctivá poklona!
No, když už jsem byla ve městě u autobusové zastávky, kde mi akorát stavěl bus, co by mě odvezl domů, kam si myslíte, že směřovaly mé další kroky? Hádáte správně, do nákupního centra *smích*. Jsem přeci ženská. Šla jsem jen na kukandu a ulovila jsem dvoje džíny. Není to nádhera? Odpovím si sama: Ano, je, a velká! Dlouho, vážně hodně dlouho, jsem sháněla dobře padnoucí džíny, které by se mi i líbily. Nenechte se zmást, je to téměř nadlidský výkon. Ale zpět k těm krasavcům. Důležité je, že jsou oboje "roury", což mi dělalo opravdu problém sehnat. A navíc takový bonus. Když jsem viděla, věděla jsem, že je musím mít, ale měli jen o číslo menší. Za zkoušku nic nedáte, a tak jsem zkusila. Hle, oni mi padnou. Závěr byl jednoznačný: Beru je!
Cestou z města jsem potkala svojí dlouholetou kamarádku, která už za dva týdny bude mít druhého synáčka, a má krásný pupík. Viděly jsme se po celkem dlouhé době, a tak jsme se spolu krapet zapovídaly, až jsem zapomněla, že má přijet teta, abych jí obarvila vlasy. Jsem to ale popleta. Ale jelikož jsem svůj prohřešek napravila právě oním nabarvením, bylo mi odpuštěno a vše dobře dopadlo *smích*.

Úterý je dobrý den, nemyslíte? Jak jste si jej užili vy? A jakou máte vlastně středu *mrkající*?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 8. září 2011 v 17:38 | Reagovat

Tak teda k džínám ti gratuluji =D taky bych brala nějaké nové.. A za kolik jsi je sehnala??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama