Svlíkat! A všichni.

15. září 2011 v 16:30 | Jitulka |  Na téma?
Téma: Nahota

Existují dva druhy nahoty. Jen málokterým nečiní problémy oba dva druhy. Ale abych nepředbíhala.

První, tou jednodušší, formou je fyzické odhalení se. V dnešní internetové době, kdy se na internetu vystavuje každá druhá nanynka, bych na ní neviděla nic tajemného. I když by to tak mělo být. Ano, každá žena má stejné fyzické náležitosti, stejně jako muži. Ale přeci jen je to to nejintimnější, co můžeme někomu ukázat. Já osobně bych se takhle veřejně neodhalila. Přijde mi, že to, co skrývám pod šaty by mělo být viditelné jen člověku, kterého miluji a kterému věřím. Je to přeci jen veliký důkaz důvěry. Alespoň pro mě! Pro ty patnáctileté rádoby vyspělé slečny zřejmě ne. Když vidím, jak se svlíkaj na diskotékách a tak, je mi jich upřímně líto. Chce se mi nad zkažeností dnešní mládeže zvracet. V tom věku bychom si nedovolili něco takového. Zábava a odvaz přece není jen o tom upoutat na sebe pozornost a skočit na prvního chlapa, kterého potkám. Nebo snad ano? Asi jsem už na to, abych to pochopila, stará.

Druhou formou nahoty je ta duševní. Ta je o mnoho zrádnější, než ta fyzická. To, co skrýváme v těch nejukrytějších zákoutích své duše, nám může lecky neuvěřitelně ublížit, dostanou-li se ta tajemství do nesprávných rukou. Odhalit se před někým duševně je tedy ještě větším projevem důvěry, než svlíknout šaty. Ale je nádherné mít pocit, že můžete před někým shodit ohoz své duše a vypovídat se. Je krásné vědět to, že to, co říkáte, je jen pro jeho uši a vy víte, že to nikomu nevyzradí. Je božské svěřit se s trápením, protože potom je poloviční. Pokud narazíte na člověka, který s vámi sdílí city. A jen před takovými bychom se měli duševně odhalit. Je úžasné zdvojnásobit své štěstí, tím, že ho máte s kým sdílet. Jen vážně pozor na to, aby ten, před kým obnažujete svá tajná přání, sny, obavy, byl tím pravým přítelem.

A víte, co je vůbec nejlepší kombinace? Najít někoho, kdo je ochoten a hoden toho sdílet s vámi obě nahoty vzájemně. Pokud najdete člověka, kterého milujete, přijde vám tělesná nahota absolutně přirozená. Přeci jen Adam a Eva byli Bohem také stvořeni bez ošacení. Je to nádherné, dotýkat se něčí nahé kůže a vnímat její teplo a vůni. Je krásné vědět, že ten člověk, kterého hladíte po zádech je někdo, komu můžete absolutně důvěřovat a odhalit před ním i svou duši. Proto, pokud jste někoho takového poznali, si ho važte. Máte obrovské štěstí, které držíte ve svých dlaních a je třeba jej opečovávat. Nezapomeňte totiž, že úplně se odhalit, trvá dlouho, ale zničit dlouho budovanou důvěru lze během vteřiny.

Buďte rádi, že můžete někomu veřit, a že někdo věří zase vám. Je to obrovská pocta, která se vám dostává. Je to ten nejdražší dar, který vám byl dán. A tak obojí využijte. Nikoli ve svůj prospěch, ale ve prospěch toho druhého. Tak budete skutečně šťastní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Laríí Laríí | Web | 15. září 2011 v 16:36 | Reagovat

Ahoj na mém blogu prodávám oblečení tak jestli chceš tak se jukni a při nejlepším si můžeš i něco koupit..:)
Přeji hezký den s láskou Laríí :)

2 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 17. září 2011 v 14:41 | Reagovat

Ten předposlední odstavec je nádherně napsán a fakt mě vzal ... možná proto, že já někoho takového mám, ale dnes si tak moc nepřipadám a chybí mi to.. tak snad se zase dočkám =))

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 6:33 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama