Rodinná idylka?

11. září 2011 v 0:11 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK
Sere se mi vztah. Teda, on to vlastně ani není vztah, ale jen občasné výhody. No nic! Asi to je pravda. To je jedno. U mě je téměř klasika, že jakmile se mi hroutí nějaký vztah, jiný se naopak hezky vyvíjí a jen kvete.
Teď máme tedy s přítelem problémy jak manželé po dvaceti letech s odrostlými dětmi, co už se odtěhovali. Pomalu začínáme šedivět a veškerá vášeň je fuč. Takhle to zní celkem příšerně! No a právě teď zase mám skvělé vztahy s rodinou. Po večerech hrajeme karty nebo pexeso, povídáme si o všem možném, jezdíme na nákupy a tak. Já prostě nechápu, proč nemůžu mít vztahy vždy všechny tak nějak hezky uspořádané. Asi je to mnou. Nejspíš nedokáži udržovat dobré kontakty s více lidmi najednou.
To, že jakmile se v jedné sféře života daří, druhá se absolutně posere, je zákon fungující lépe než gravitace. Mně se ale nedaří v ničem. Ne a ne si najít přes veškerou snahu práci. Ne a ne urovnat vztah s přítelem. Ne a ne se vpravit do společnosti přátel. Prostě je to jedno velké NE! A mě to už nebaví. Životopisy rozesílám jak praštěná. Už snad neexistuje místo, kde by o mě nevěděli. Zato je spousta míst, kde mě nechtějí. Snažím se snažit v našem vztahu a být "stíhačka" ovšem zdá se to být zatím bezvýsledné. Asi budu muset přitlačit! Uvidíme, jak zareaguje. No a styky s kamarády ani nekomentuji. Nemám na to čas, protože většinou přemýšlím nad nějakým plánem, co podniknout s přítelem. Hmm, je to jako začarovaný kruh. K tomu všemu mi stoná pejsek, takže se musím starat ještě o ňufáčka hafáčka, chudáčka mojeho ♥.
V tom aby se prase vyznalo, fakt že jo. Ale i přes takovýhle výlev stížností se mám celkem fajn *usměvavý*.
A jak se máte vy?
Jo jinak v debatě, díky níž jsem napsala tento článek mi jeden nestranný chlapec pochválil pravopis a jasnou myšlenku textu. No, a ona dívka se ohrazuje, že tam mám chyby. Ano, mám asi v 10 docela dlouhých příspěvcích jeden překlep. Slečna asi nechápe rozdíl mezi překlepem a pravopisnou chybou. Tohle nemá cenu ani komentovat, protože bych se asi zase rozčílila. Hloupost některých lidí bohužel nezná mezí. A někdo, kdo píše "bi jsem", určitě může mluvit o správném pravopisu. Ha ha ha, to je vážně k smíchu. Nebo vlastně spíš k pláči!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 12. září 2011 v 21:19 | Reagovat

No, u mě to tak taky bývá, že buď mám problém s přítelem, nebo přáteli nebo rodinou atd. Nikdy nemůžu být v klidu se všemi .. I když jak nad tím tak přemýšlím, poslední dobrou jsem v klidu se všemi!!!No fakt=) ale to je asi jen klid před nějakou hodně velkou a ošklivou bouří..
Pokud by Ti to s tou stíhačkou moc nešlo - obrať se na mě - já jsem mistr ve stíhání =D
je pěkné vidět po tak srdceryvném článku, že se máš vlastně celkem fajn =D
I já pořád přemýšlím nad tím, jak moc pěkně čestinářsky píšeš =) škoda, že ses vzdala té vysoké =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama