Mít svůj vlastní názor?

13. září 2011 v 20:36 | Jitulka |  Na téma?
Téma: Vlastní názor

Tohle bude krátký článek, který mě donutila napsat jedna slečna. Jsem prostě rozhořčena. Ono mít svůj vlastní názor je krásné a v současné době dosti vzácné. Má to své ale. Vše se musí vejít do určitých mezí, abych pak nemusela psát takovéhle články a posílat ty nafoukance do oněch míst.
Taky mám své názory, ze kterých neslevím, ale nikomu to necpu. Rozhodně bych se nevysmívala člověku jen proto, že můj názor nesdílí. Stejně tak jako to, co si myslím nevnucuju, nevyvracím. Ať si každej myslí, co chce. Mně to může být akorát u ******. Však vy víte kde.
Dnes jsem se ovšem dostala do křížku s jednou slečnou. Je to má známá a na facebooku píše velice "oduševnělé" statusy o tom, jak jsou všichni ovečky ze stáda. Jen ona vybočuje a je to totální koza! Ne, vážně. Psala něco o tom, ať "jdou všichni někam s těma hokejistama". Jako první mě naštvalo slovo "těma". To nejsou jen tak nějací hokejisté. A za druhé, každý máme jiné záliby, a to, že jí hokej nic neříká, a proto jí to nezasáhlo, tak za to jí nikdo nemůže. Nutno podotknouti, že když zemřela Amy Winehouse, byla v každé skupině "R.I.P." atd. Hmm, asi si nevidí do huby. Stejně tak to dopadlo s názorem na tetování, kdy tvrdí, že květina je trapná a nic o osobnosti nevypovídá. A pak si o měsíc později nechá vytetovat hvězdičky. Jak originální.
Čím bych to ukončila? Asi jen tím, že pokud chci machrovat s tím, že jsem mistr světa amoleta, musím si za svým názorem stát. Lidé by si měli uvědomovat, že nejsou pupkem světa a ostatní se z nich neposerou. Tečka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama