Dramatický den

4. září 2011 v 23:12 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK

Dnes byl od rána celkem zajímavý a dramatický den. Alespoň z mého pohledu. Už od rána jsem sledovala na mém pejskovi, že něco není v pořádku. Byla jiná, nebyla veselá jako vždy. Popravdě řečeno tím, když není v pořádku, bojí se, trpím snad ještě víc než ona. A tak jsem sledovala příznaky a na internetu našla, že by se mohlo jednat o úpal/úžah. A jelikož si naše slečna velice ráda vyhřívá kožíšek na sluníčku, bylo to i pravděpodobné. No, nezbývalo nic jiného, než vyhledat veterinární pohotovst a rozjet se tam. Tam paní doktorka uznala, že by to mohlo být přehřátí, ale spíše to prý vypadadá na zánět žaludku a střev. Nu, a tak dostalo to naše čtyřnohé zlatíčko dvě injekce, které snesla jako hrdinka. Teď budeme týden bojovat s podáváním antibiotik a papáním dietního papáníčka. No, a pak se uvidí. Ale když ji vidím teď a srovnám to s tím skleslým hafanem z rána, tak je o hodně lepší, což mě, jakožto hlavní trpitelku, velmi těší. A samozřejmě, že ji jako správná panička bude celý týden rozmazlovat ještě o něco více než obvykle *smích*.

Po návštěvě veteriny jsme se vydali fandit našim šelmám a popravdě teď na sebe prozrazuji mnohem více, než bych chtěla, aby bylo prozrazeno. Ale to je fuk *mrkající*. No, zápas se od začátku vyvíjel lépe spíš k naší (domácí) straně a vedli jsme 2:0. Poté si bohužel nechali dát úplně zbytečné dva góly, které měl brankář prostě chytit. No, a aby toho nebylo málo, tak si dali ještě jednoho na začátku druhé třetiny. Takže tři góly během pěti minut do branky Tygrů *smutný*. Pak se Tygři nas*ali a tentokrát se zachvěla síť v bráně soupeře. Stav byl tedy 3:3. Poslední třetina přinesla skvělou podívanou, kdy padli ještě tři góly. Bohužel dva z nich bylo do liberecké brány. A tak z padnuvších devíti gólů inkasovali domácí celkem pět kotoučů v brance. Nemilé! Jediné, co je mi útěchou, je to, že to byl zápas pouze v rámci European Trophy a těším se na extraligu, kde, doufám, předvedou lepší výkon!

Tak takhle jsem si dnes rujnovala nervy. Že mám stále co dělat sama sebou, abych to všechno ustála, už asi ani zmiňovat nebudu.