Deset let

11. září 2011 v 16:30 | Jitulka |  Na téma?
Téma: 11. září 2001


Dnes je to přesně deset let, co byly ve Spojených státech spáchány teroristické útoky. Tenkrát mi bylo jedenáct let, a tak jsem nevnímala úplně tu hrůzu, která se stala. S postupem času mi to dochází.
Je hrozné, co se ve světě děje. Absolutně to nechápu. Nežilo by se nám krásně, kdyby neexistovaly války a nenávist? V onen osudný den zahynulo spousta nevinných lidí. A ještě víc jich zůstalo nešťastných. A já se ptám, jestli to má vůbec nějaký význam. Je normální, aby si islámští extremisté mysleli, že se tak dostanou do nebe, nebo kam to po smrti vlastně chodí? Tím, že zabijí nevinné lidi, rozhodně nepáchají dobrý skutek. Zasranej džihád. Běžte s tím někam, fakt! Bombardujte se v těch svých zemích třetího světa, když vám to dělá tak dobře, vy idioti.
Tenkrát bylo zasaženo Světové obchodní centrum, tzv. dvojčata, která byla dominantou New Yorku. Prostě tam ty dvě budovy patřily. Dále se teroristé trefili do Pentagonu, kde sídlí Ministerstvo obrany USA. Čtvrté letadlo se zřítilo v neobydlené oblasti Pensylvánie. Pokud se chtějí zabít, ať jdou někam na louku nebo do pouště a tam na sobě odpálí nálož. Nikoho by to asi tak úplně netrápilo.
Tolik lidských životů se zmaří jen díky náboženskému fanatismu. A nejen jemu. Já to nechápu. Vážně mi hlava nebere, jak někdo dokáže někoho zabít, ať už je to člověk nebo zvíře. Nevím, jestli jsem v dnešním světě plném nenávisti a zla divná a nebo je divné vše okolo. Vážně se mi chce zvracet z toho, jací jsou lidé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 12. září 2011 v 21:21 | Reagovat

Já jsem si to tehdy taky moc neuvědomovala i když možná víc než ostatní malé děti v mém věku, protože tatínek mého tehdejšího nejlepšího kamaráda tehdy v New Yorku žil a pracoval a kamarád se o něj moc bál.. Naštěstí se mu nic nestalo, ale byl kousek od dvojčat =( měl ale štěstí.
Dneska jsme si taky říkali, že tehdy někdo prohlásil že od toho dne už nic nebude jako dřív.. Přemýšlím jestli je to pravda..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama