Finally back from rock fest

14. srpna 2011 v 14:49 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK
source: http://vetvicka.blog.idnes.cz

Tak jsem zpět živá a zdravá. I když o obojím by se dalo polemizovat a vést dlouhé debaty. Vše mě bolí a živá jsem tak napůl-nejraději bych to zachrápla, ale chci být statečná a vydržet *smích*.
A JAK TO VŠE PROBÍHALO?
Docela hekticky. Náš odjezd se maličko zpozdil, což mělo za následek, že nám festově napršelo do stanu, což způsobilo, že jsme jako dvě zkrouceniny spali v autě. No, ale sušší místo nebylo. Pršelo skoro pořád *smutný*, což celkově kazilo náladu festivalu, nehledě na to, že nám byla zima - teda mně byla zima *smích*. Hezky se udělalo až v neděli, v den odjezdu. To naštve!!! Ono by ani nebylo zapotřebí sluníčko, ale déšť rozmáčel plac před pódiem a vlastně celý areál festivalu, kde bylo všude bahno, obří kaluže a maglajs.
I tak jsme si ale vystoupení skupin užili. Nejvíce mě z účinkujících zaujali Wohnout, Vypsaná fixa, Sto zvířat, E!E, De Bill Heads, Mňága a Žďorp a samosebou již zmiňované, v obrázku uvedené Tři sestry. Všechny tyhle kapely jsem znala už z dřívějška, ale na festivalu jsem si utvrdila, že jsou prostě super. Zejména zpěvák skupiny De Bill Heads je borec jak prase *smích*. "Paradox je, že v létě jsou nejteplejší města Praha a Londýn. V Londýně hoří a v Praze jsou buzny.", "Nejhorší katastrofa a zpráva přišla z Itálie - Iveta Bartošová stále žije." a tak dále. Podobně vtipných hlášek měl spoustu. Druhý takový magor je zpěvák E!Eček, prostě bez debat *smích*. Dále jsme se seznámili s kytaristou De Bill Heads a pokecali se Závišem. Prostě zážitky *mrk*.

A co z toho plyne? Že nám ani ten protivný a nekončící déšť nezkazil radost z dobré muziky a společnosti *mrk*. Doufám, že jste měli taky fajn víkend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 27. srpna 2011 v 22:55 | Reagovat

Tak snad i první společný výlet s přítelem jsi zvládla =)
Jinak hlášky jsou super =D ale skupiny které jsi tady vyjmenovala já nesnáším, takže nic pro mě=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama