Volnost...

11. června 2011 v 22:12 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK
Konečně nadešel ten den. Přišel ještě o mnoho dřív než původně měl. To je jedno! Sice okolnosti byly více než dramatické- alespoň podle některých, ale pro mě je to spíš, než trest, vysvobození. Tudíž můžu říct, že od 8.6. jsem téměř svobodný člověk, kterého svazuje pouze smlouva, ale může si vybrat zaslouženou dovolenou a pak už nikdy nemusím na to místo, kde jsem bohužel potkala nejodpornější osobu svého života. Alespoň dosud! Popravdě řečeno nevím, zda někdy poznám někoho horšího. A pokud ano, tak si to upřímně nedokážu radši ani představit.
Je tu spousta věcí, které mě trápí. Vyjmenujme alespoň tyhle-alergie, astma, necítím se vůbec dobře. Je to hrozné-jsem 'doma' 3 dny a jsem víc unavená, než když jsem chodila do práce. Je mi fakt divně. Nemůžu jíst, pít, podnikat cokoli. Pořád bych jen spala. Asi potřebuju dospat ten rok, který byl tak únavný a stresující. Uvidíme!
Ale abych si jen nestěžovala tak je tu i spousta věcí, které mi dělají velikou radost. Chystám se na fotbalový den v jedné malé vesničce, na pouť, kde hrají mí oblíbení interpreti. A co mě nejvíc těší je fakt, že se snad už poznám s Nellienkou! Po dvou letech, nebo jak dlouho už o tom mluvíme? A koncem léta další pouť. Hodlám si užít léto a pak teprve začnu hledat jinou práci. Ach jo! Je to divné-na jednu stranu mi to chybí. Na druhou stranu jsem hrozně šťastná, že už mě tam nic (téměř) nedrží. Ale hrozně mě mrzí, že jsem musela odejít takhle. Přeci jen jsem tam prožila rok života a potkala tam skvělé lidi. Některé!!!

Mě ten blog nějak nebaví... I přes nevoli některých lidí ho nejspíš zruším. Ještě uvidím! Každopádně pro ty lidi mám vzkaz-budu fungovat na svých dvou ostatních stránkách ;).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 15. června 2011 v 21:55 | Reagovat

Jejdaaa, pořád s tím tvým rušením blogu :/
Jen si poradně odpočin, spi klidně až do prázdnin, ti to chybí.. sama vidíš, že ty už ani nevíš, co to znamená, když jsi z odpočívání unavená!
A už se na Tebe moc těším!

2 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 15. června 2011 v 21:55 | Reagovat

A jak dramatický byl tvuj odchod? Co se stalo?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama