Najednou můžu, ale nechci!

21. června 2011 v 0:26 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK
Bylo nebylo, zastesklo se mi po blogu. Je to totiž místo, kde můžu říct absolutně vše a nikdo mě za to (doufám) neukamenuje. No, a proč tak najednou? Asi proto, že teď jsem sama doma, poslouchám písničky a přemýšlím o všem možném.
Jak mi tak běží myšlenky jedna za druhou, napadlo mě, jestli to náhodou nejsem já sama! Jestli JÁ nejsem příčinou, že se mi všechno nedaří. Ať vlezu kamkoli, je to špatné. Ať se seznámím s kýmkoli, je to špatné nebo to špatně skončí. Není přece možné, aby bylo vše tak zlé a zkažené. Prostě poslední dobou (tak 2 roky) nemám období na dobré věci. To se snad jednou spraví. Přeci nejsem tak negativistický člověk. A nebo snad ano? (pouze řečnická otázka do pranice)
Také se mi do hlavy motá *můj ex K*, což není zrovna nejlepší. Mám nehoráznou chuť mu napsat a co víc, vidět se s ním někde, někdy. Omlouvám si to tím, že jsme přece zůstali kamarádi. Ale je to možné zůstat vůbec po rozchodu kamarády? Je mi jasné, že jakmile ho uvidím, bude to jako vždy-rozklepaná kolena, motýlci v břiše, koktání a nerozita. Ale proč, vždyť jsme kamarádi a je to za mnou!? Nebo si to jen myslím? (opět jen řečnická otázka)
Teď mi tak došlo-nemůže to být tím, že současný vztah ne tak úplně šlape? Nejspíš, vždyť tohle ani já, ani *P* nechceme a nelíbí se nám to. A pak se hádáme, a pak se milujeme, a pak se hádáme a takhle pořád dokola. Možná že hádky jsou kořením každého vztahu, ale ne takovéhle hádky. Ne hádky o tom, že jsme jeden nebo druhý zklamali. Chci ho vídat častěji, chci se ho dosyta nabažit každý den každičkou vteřinu, kdy by to jen bylo trochu možné. Jenže jsem zvláštní člověk, který se nedokáže dokopat k prvnímu kroku. Tím pádem nenapíšu ani tu smsku *ex K*. Na jednu stránku je to dobře (kvůli tomu, že mu nenapíšu), na druhou stranu je to nejodpornější vlastnost, kterou na sobě úplně nejvíc nesnáším! Jde to snad nějak ovlivnit?

Bože to je zas o ničem. Jdu se ponořit do víru osamocené noci v rytmu depresivních písniček, v režii starých fotek smáčených pomyslnými slzami. Ne, nehodlám brečet. Nemá cenu plakat nad minulostí, stejně to neovlivním. Jediné nad čím můžu bědovat až do alelůja je přítomnost!
A závěr? Potřebuju někam vypadnout. Někam, kde si srovnám myšlenky už jen tím, že nebudu na tom stejném místě. Kde bych byla úplná cizinka. Prostě místo, kde by mě nikdo neznal, kde bych nikoho neznala já a kde by byl i mobilní signál krátký.

Co je ale super je to, že mám čas na focení. Fotím jak divá. Najednou můžu všechno, ale nechce se mi. Nakupuji a tím zaháním pocit samoty-mám přece ty věci!!! Jak povrchní chlácholení sebe sama! Ale zbytečné, protože jakmile ty věci uklidím do skříně, radost je fuč. S hadrama si prostě nepokecám. Je půl jedné, jdu smskovat svému drahému, ať ví, že tu jsem a myslím na něj...

P.S.: Mám angínu a tenhle článek za mě nejspíš napsala ta 40°C vysoká teplota!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 23. června 2011 v 10:26 | Reagovat

Jo, to bude určitě tím, že vám to teď neklape, že myslíš na svého ex. Já jsem zažila něco podobného.. Sice jsem nemyslela na svého ex, ale myslela jsem na nějaké kluky, co mi přijdou hezcí, představovala jsem si, jak se s Kubou rozejdeme a budu šťastná s někým jiným když nejsem s ním =( myslela jsem na to tehdy, když jsme měli problémy, teď už mě takové myšlenky ani nenapadnou, díky bohu..
Také znám tady ty hádky a usmiřovací sex.. Když byl tehdy Kuba furt v tom Datartu a bylo to mezi námi hodně zlé, tak jediné, kde nám to klapalo, byla postel.. Protože tam jsme na všechno zapomněli, tam bylo všechno jako dřív.. Ale po nějaké době jsem to stopla, protože já nejsem na tady ty postelové vztahy.. Takže jsme si k sobě museli začít konečně hledat cestu i jinak.. Ale nadruhou stranu, jednou za čas je ten usmiřovací sex úžasný =P

2 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 23. června 2011 v 10:33 | Reagovat

No a co mě zklamalo? První jsem si říkala,že Ti to napíšu na FB, ale je to taková blbinka, že můžu i sem.. Víš, Kuba někam odešel s kámoščinym manželem. A když jsem se té kámošky ptala, kam šli, tak mi řekla, že určitě kouřit. No, tak jak došli, tak jsme šli kouřit my (normálně nekouřím, ale na takových akcích si občas dám).. No a Kuba se mě hned ptal, kam jdu. Tak jsem mu řekla že pryč (když on mi to neřekl, proč bych mu to říkala já).. No a pak jsme se takovou nějakou hodinku jen míjeli. Tak mi to přišlo líto, tak jsem za ním šla ven, kde seděl s klukama.. Sedla jsem si mu na klín a tak a po chvilce jsem se ho zeptala, jestli kouřil.. Mně to nevadí, však i já to tak dělám, jen mě to prostě zajímalo.. A on řekl že ne.. Přestože to z něj táhlo uplně!!! A pak to teda přiznal, řekl, že si jednu dal.. A já jsem se ho zeptala, jesti předtím s Petrem si dával.. A on že jo.. A já jsem se ho zeptala, jestli ted když je tady venku tak neměl.. A on že měl.. Takže z něj začlo lézt že ne jednou, jak mi nejprve tvrdil.. Tak jsem se ho zeptala, proč mi lže.. Že není přece tak těžké něco takového přiznat, zvlášt když ví, že mi to nevadí.. Prostě mě to strašně mrzelo, tohle ve vztahu nechci, abychom si lhali!!!! A on to hned převrátil, že nevěděl, že z toho udělám takový problém, že kouřil. Přestože mi nevadilo že kouřil, mně vadilo že mi lhal!! A nedokázal to pochopit.. Prostě mě to mrzí.. Víš, kvuli takové blbosti!

3 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 28. června 2011 v 22:28 | Reagovat

Tak jsem změnila svou adresu pobytu :-P
Místo blogu www.nellie-andik.blog.cz mám nyní blog http://nelliehappiness.blog.cz/ .. Tak si to nějak přehoď :-) :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama