Fear of loneliness

12. května 2011 v 0:01 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK
Začínám si všímat, že poslední dobou tu nepřibývají jiné články, než ty s "depresivním" podtextem. Ale tak čekám, že se to brzo zlepší zase bude fajn. Dnes ovšem s tou mojí náladou asi nesesmolím zrovna vtipný článek.
Tak tu tak sedím, poslouchám absolutně vzpomínkový písničky a užírám se minulostí, která mi devastuje přítomnost. Teprve až teď si uvědomuji, jak moc jsem se změnila. Pomalu si nevzpomenu, kdy jsem se opravdu upřímně od srdce zasmála. Je to hrozný, ale kdybyste mě zabili, tak prostě nevím!
Ve vztahu, s prominutím, kurvím co můžu, což je pro mě v současnosti nejvíc deprimující záležitost. Na dlouhém seznamu starostí je tahle na prvním místě a ještě k tomu napsaná rudě. Já vím, že nemám čas. Vím, že jsem tak utahaná, že nejsem schopná vymyslet program. Moc dobře si uvědomuji, že tohle přestane protějšek po nějaké chvilce bavit a přemýšlí o tom, jestli takovýhle vztah má vůbec cenu. Vždyť mi spolu vlastně jen spíme a jdem si každej svou cestou! Pardon, ale až budu chtít "kamaráda přes postel" budu hledat někde jinde někoho jiného. Tenhle kluk totiž stojí za mnohem víc. Prostě jo! Stojí za piknik na rozkvetlé louce, stojí za svůdné svádění, stojí za spontánní akce, stojí za každý můj úsměv i slzy. Je pro mě vším. Uvědomuji si to vlastně v průběhu psaní tohoto článku. Znamená pro mě vzduch, který dýchám, vodu kterou piju, krásu, kterou vnímám. Každý jeho dotek je nadpozemský. Každý jeho polibek je rozkoš. Každé jeho slovo je balzám na uši. Každý jeho úsměv je pohlazení na duši. Celý on je úžasný! Když jsem s ním, je najednou svět mnohem krásnější než býval. Jakmile s ním nejsem je najednou vše černobílé a v mlze.
I přesto všechno, co se může zdát jako idylka, mě trápí ten náš vztah-nevztah. Chci s ním trávit každou vteřinu svých dní, ale nejde to. Jsem vážně tak pitomá a vše si podělávám sama? Odpovím si asi sama, nikdo jiný to za mě neudělá. Ano, jsem! Když se chce, všechno jde. Myslím tím skutečnou touhu. Je snad tohle jen v mé hlavě a vše si jen namlouvám? Těžko říct. Už dlouho pro mě nikdo takhle moc neznamenal. Love him!

Přestanu si vylévat srdce a jdu na kutě, protože ta pozdní hodina mě na víčkách celkem tíží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 12. května 2011 v 20:18 | Reagovat

Doufám, že tvuj přítel ví o tomto blogu a čítává ho, protože tohle je nádherný článek, kde jsi dokonale vyjevila své city.. A zasloužil by si to všechno vědět hlavně on! Ne my, ale on!! Protože jestli je to takové zlé jako píšeš, protože věřím že pro něj to zlé je, já to taky zažila, tak tohle by ho pohladilo na srdíčku a aspon trochu zacelilo nějaké rány..

2 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 12. května 2011 v 20:46 | Reagovat

Já jsem nejlepší příklad toho, že chvilkama jsou ty lepší časy, chvilkama horší .. To bude zase lepší :-)

3 Gabriella Gabriella | Web | 17. května 2011 v 15:24 | Reagovat

Tak přeji ať se to zlepší a vztah vám začne zase kvést:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama