Volný víkend...

3. dubna 2011 v 21:13 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK
Vážení, čím víc volna mám, tím víc jsem utahaná. Čím to asi je?

PROSTĚ PITÍ....
Ve čtvrtek jsme se asi po měsící pořádně viděli. Ale jo, byla jsem ráda, ale zas tak nadšená jsem nebyla. Před tím nervozita jak blázen, ale pak úplná pohodička *smích*. Měli jsme tam každý kamaráda. Pak jsme se přesunuli do hospůdky, kde jsme se minulý týden se slečnou *W* tak zlískaly *fujtajksl*. Ty čtvrtky jsou prostě asi nějak prokletý, nebo co. A tak se nám to protáhlo zhruba do 3 ráno. PRASATA!!!

KONCERT....
V pátek jsem se probrala nečekaně s bolehlavem a absolutní nechutí k jídlu. A tak jsem vyrazila se slečnou *W* koupit dárek k narozeninám pro slečnu *M*. Odpoledne jsem hodila šlofíka a následně s bráchou vyrazila na koncík Kabátů. Nářez, skvělá atmosféra. Alespoň jsme se maličko "kulturně-hudebně" vzdělali *smích*. Jen škoda, že měli až moc přezvučené kytary a bubny. Hlava mi duněla ještě v hospodě, kam jsme po kocertu zabrousili. Po pár pivech mě má játra musela opravdu proklínat. No, co? Já jsem usnula, jak malé děcko *smích*.

OSLAVA....
A tak se stalo, že konečně nadešel ten den, kdy má drahá slečna *M* slavila svoje narozeniny! Tak ráda slavím a obzlášť, když je to pro někoho, na kom vám strašně záleží! A tak se ke mně ještě před tím stavila slečna *W*, který jsem udělala make-up *smích*. Dalo nám to práci, ale vypadalo to fajn. Obě jsme byly krásné *smích*, a tak jsme vyrazily k oslavenkyni. Před barákem, jsme zapálily svíčky na medovníku a zazpívaly jí Hodně štěstí... A pak se slavilo doma a v hospodě. Dnes pivko vystřídalo víno s colou. A vážně mi nebylo dobře. Třetí den za sebou-to už na mě bylo trochu moc. Únava a pernamentní stav s nějakým tím alkoholem v krvi.

ODPOČINEK....
Neděle a moje válení se v pelechu *smích*.

TENTO VÍKEND PATŘÍ MÉ VELKÉ DÍKY JÁTRŮM, KTERÁ TO SE MNOU PŘEKVAPIVĚ VYDRŽELA, I KDYŽ NA TAKOVOUHLE ZÁTĚŽ SKUTEČNĚ NEJSOU ZVYKLÁ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 4. dubna 2011 v 21:58 | Reagovat

Počkaj, vy jste nebyli sami dva spolu, ale měli jste tam oba kamarády?

Ohoho, tři dny by pro mě byly smrtelné :D

2 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 4. dubna 2011 v 22:18 | Reagovat

Ty jo, tak to je super, že se ti dva dali dohromady :-) !
Tak se těším na žhavé info, jak jste se spolu měli :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama