Moments

18. dubna 2011 v 21:26 | Jitulka |  Na téma?
Při pondělním večeru mě popadla nostalgická nálada. Pomohlo k tomu určitě i prohlížení fotek. Ráda si prohlížím fotky, jen mi pak vadí ta nálada. Většinou totiž začnu vzpomínat na časy již minulé a dojde mi, jak se všichni a všechno změnilo.
Pár momentů, na které nikdy nezapomenu? Jsou to sice jen chvilky, mihnutí v životě lidském, ale mají nesmírný význam. Věřím, že nejen pro mě, ale i pro ostatní, kterých se týkaly. Jsou to okamžiky veselé, smutné, dojemné. Ať už jsou jakékoli, obohatily mě o určitou zkušenost a něco mi do života daly.

*Když mě požádal o ruku! Jednoznačně jedna z chvil, při které mi tak zatrnulo a nevěděla jsem, co říct. Nakonec ze mě vylétlo nesmělé "ANO!". Bylo to krásné, ale tak krátké.

*Když jsem se dostala na SŠ a VŠ! V těhle případech jsem na sebe byla vážně pyšná. Ovšem ještě pyšnější jsem byla, když jsem odmaturovala. Alespoň něco se v té době povedlo.

*Když se mi zabil kamarád! Jedna z nejhorších zpráv, které jsem kdy dostala. Nemohla jsem ze sebe vydat hlásku, ale nedokázala jsem se rozplakat. Asi jsem tomu nemohla uvěřit. Teď už vím, že je to pravda, a tak moc mi chybí.

*Když byla moje mamka na operaci! Nejdelší a zároveň asi nejhorší den mého života. Nevěděla jsem, zda bude v pořádku nebo ne. Nevěděla jsem nic a byla jsem hysterická. Nakonec vše dopadlo dobře. V rámci možností.

*Když jsem *MU* napsala na seznamce! Jednoznačně jedno z nejlepších rozhodnutí. Bez toho bych nepoznala jednoho z nejúžasnějších lidí na světě. Dodnes nevím, kde se ve mně vzalo tolik odvahy, ale jsem za ní ráda. Odvahu myslím spíš k našemu prvnímu setkání.

*Když v noci přišel jen proto, že jsem *HO* chtěla vidět! Je to možná maličkost, ale pro mě tolik znamená. Předtím se nikdy nikdo v noci nesebral a nešel za mnou, ještě k tomu v neskutečným lijáku a větru.

*Všechny události roku 2008-2009 s *NÍM*-tím co mě požádal o ruku! Většinou špatné, dodnes ve mně vyvolávající neskutečnou úzkost a stesk. Je hrozné, že "díky" rozhodnutí několika lidí se zhroutil tak báječný a skvělý vztah dvou lidí.

Možná je toho víc, já nevím. Asi bych tam dala ještě den, kdy jsem si vybrečela svýho hafínka. A také určitě tu chvíli, kdy mi kamarádka oznámila, že porodila zdravého chlapečka. Ale to byl přínos spíš pro ní *smích*.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 18. dubna 2011 v 22:32 | Reagovat

Dneska mají všichni nějaké nostalgické pocity.. Já takové nálady nesnáším.. Z nostalgie je to velice blízko k depce..
Já jsem si žádost o ruku vůbec neužila a je moje chyba a strasně mě to do dneška štve.. Ale už s tím nic nenadělám :)
Jestli za Tebou takhle přišel, to je romantické ♥♥♥

2 Luccienne Luccienne | Web | 19. dubna 2011 v 18:10 | Reagovat

Včera jsem měla taky něco na způsob nostalgie..I když já už spíš upadala do depresí...Šílené. Ještě, že dnes už je o něco lépe..nenávidím ty stavy..
Jak vidím, silné momenty a je jasné, že ať se stane cokoliv, na tohle se nezapomíná..To člověku už zůstane..A tyhle vzpomínky mu nikdy nikdo nevezme..Někdy jsou krásný, někdy bohužel ne:/ Ale o tom život je...

3 Gabriella Gabriella | Web | 20. dubna 2011 v 10:54 | Reagovat

Taky se hrabu ve fotkách a vzpomínám a povětšinou u toho brečím...
Jinak u matury a když jsme o VŠ byla jsme na sebe taky pyšná:) Jinak věřím,že žádost o ruku musela vyrazit dech:) Ale aspoň máš na co vzpomínat:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama