Konečně volno!

27. března 2011 v 12:45 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK
TO JSME TOMU NASADILI KORUNU...
Byl čtvrtek a já měla vidinu třech volných dnů přede mnou. Krásný to pocit po dvou týdnech bez jediného dne volna. A tak jsem se sešla s kamarádkou *M* a šly jsme k ní, abych jí zhodnotila nový byteček. Pak dorazila slečna *W*, chvíli jsme poseděly a následně jsme jen já a *W* vyrazily do jedné zapadlé, ale příjemné hospůdky, kde hráli na harmoniky a my tam byly nejmladší. Prostě senior party *smích*. No, když odešli harmonikáři a "omladina" zmizela, rozjeli jsme to ve velkém stylu. Juke box nestíhal a my trsaly jak o život. Prokládaly jsme to pivem. Občas přišla panáková smršť. Řeknu vám, že takhle nadraná jsem teda hooodně dlouho nebyla. Druhý den mě bolela hlava a já si říkala, že tohle asi nebylo to jedno pivo, na které jsme původně šly a už vůbec jsme tam nebyly jen tu chvilku, kterou jsme původně plánovaly. Chvilka se nám protáhla až do 3 ráno.

KOCOVINA A "KURŇA, TO JE ŽRÁDLO"...
Těžká jsou rána opilcova. Žaludek na vodě a žízeň jak hrom. I tak jsem statečně vyrazila s rodiči na pozdnější oběd a opravdu jsem si pochutnala. Mňam mňam! Naši odjeli do práce a já si skočila do obchodu na nákup surovin pro pečení jedné moc dobré mňamky *mlask*slint*. Večer přijela sestřenice *I*, a tak jsme kecaly, probíraly různý věci a objednaly si kebap. Obě dvě jsme se nadlábly a následně se vykydly k televizi *smích*.

MISTŘI PEKAŘI JSOU PROTI MNĚ MÁSLA...
Ano, sice jsem spala až do dopoledne, ale koho to štve *smích*. Začala jsem si připravovat věci na pečení medovníku. Ach bože, to je taková nehorázná piplačka, ale kupodivu mě to bavilo. Alespoň do té doby, než mě začal zlobit krém a já měla chuť se vším praštit. Naštěstí jsem to tak nějak "zachránila". Původně to měl být jeden z narozeninových dárků pro kamarádku, ale ještě si asi rozmyslím, jestli se s tím hodlám někde chlubit.

TAK TOHLE JE V ČOUDU...
Celý týden jsem se jak malá těšila na neděli. A možná jsem to neměla dělat, protože jsem od rána byla jak na trní, jestli se ozve nebo ne. Nejvíc mě ovšem užíral fakt, že ani neodpověděl na mojí smsku a prostě nic. Absolutní ignorace, což se vážně nedělá. A tak jsem byla protivná a sama sobě bych dala pěstí. Taková prostě jsem, když nevím, co se děje s někým, na kom mi záleží. Pak se ozval a tu a tam byla ta špatná nálada. Sice jsme se neviděli, ale i tak-alespoň se ozval. Chudáček, má svůj důvod, a tak se mu ani nedivim. Vůbec nedokážu pochopit svojí tolerantnost. Občas zaskočím i samu sebe.

POZITIVA NA KONEC!
*v sobotu slaví kamarádka narozeniny
*od pátku do středy mám dovolenou ♥
*modřina pod nehtem jistě odrůstá
*boule na hlavě jistě mizí a bolák se hojí :)
*noha po čtvrtku přestává bolet (mimochodem "WERU,NEVÍŠ PROČ MĚ TAK BOLELA?" :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Weronka Weronka | 27. března 2011 v 17:38 | Reagovat

Ježiš tebe bolela noha? Já si nějak moc nepamatuju asi tak od 1h =)))

2 Jitulka シ Jitulka シ | Web | 27. března 2011 v 18:35 | Reagovat

[1]: Já mám právě taky okno :D. Vůbec nevím, co jsme dělaly-kromě toho, že jsem tam byla jen ve fuseklích :D

3 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 31. března 2011 v 13:35 | Reagovat

Já naštěstí tyhle rána opilcova ještě neznám, protože zatím jsem vždy věděla, kdy mám dost :D

Mňam, medovníky miluji, ať je to udělané z jakéhokoli receptu, vždy je to úžasné!!

Nikdy se na nic netěš!!!!! To je moje motto ..

Ty nadpisy ve článku jsou super, to bude asi další věc, kterou od Tebe obšlehnu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama