Fatal L.O.V.E.

5. března 2011 v 23:59 | Jitulka

Víte co je krásné zjistit řekněme tak ve 23:00 středoevropského času po únavném dni v práci? Že ne? Tak vyslechněte následující příběh.

Byla jedna slečna hrozně zklamaná láskou. Nevěřila, že ještě někdy potká pana *Dokonalého*. Jenže přišel den, kdy se zadívala na *JEHO* profil, sebrala veškerou odvahu a pokoru, napsala mu. Čekání na odpověď bylo dlouhé, ale dočkala se. *ON* jí odepsal! A teď s každým dnem zjišťuje, jaký je vlastně úžasný a ještě úžasnější než úplně nejúžasnější z nejúžasnějších.

A co že jsem to krásného zjistila dnes v tu hodinu? To, že je na světě někdo, koho zajímá, co si myslím, co dělám. A dokonce že je to asi snad jediný chlap v mém životě, co by mě chtěl zažít žárlivou (aby potom nelitoval *smích*). Takže teď jen sebrat zbytky toho sebevědomí, co mi ten blbec před *NÍM* tak dokonale pošlapal a začít si budovat, myslím si, opravdu krásný vztah!

Omlouvám se všem nešťastně zamilovaným, smutným, v krizích a tak, že tohle třeba čtou a nejraději by mi rozdrásaly chřtán za ty moje optimistický kecy, ale já tady fňukala už dost dlouho. Konečně můžu napsat, že jsem šťastná taky já. Omlouvám, ale je mi to uplně.... no vy víte kde *smích*. (Jen u jednoho člověka, co tohle čte, a má teď trápení mě to moc mrzí! A ona ví, že píšu právě o ní!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 6. března 2011 v 21:44 | Reagovat

Ale chřtán ti rozhodně nemám chuť rozdrásat, já jsem strašně šťastná za Tebe.. Tys měla příšerné období a já byla šťastná, tak je myslím na čese,abychom si to prohodily a byla jsi konečně šťastná i ty a hrozně moc Ti to přeji a takové články budu číst moc ráda furt a furt :) :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama