Don't leave me, please!

19. března 2011 v 23:09 | JB |  VÝKECNÍČEK
SRDCE TYGRA BIJE DÁL S NÁMI...
Nevím, jestli někdo z vás sleduje hokejové Play off, ale i tak se o to s vámi podělím. Na Slavii jsme v pondělí vyhráli v pekelně napínavých nájezdech. Bohužel nás Slavie udolala v domácím utkání 3:4 v prodloužení, a tak nezbývá, než se smířit s tím, že Tygři letos prostě končí. I tak vám, hoši, děkujem a těšíme se na příští sezónu, kde jim ukážete, zač je toho Tygr a jaké má ostré zoubky.

NEJISTOTU STŘÍDÁ ŠTĚSTÍ
Jedná se o můj vztah. Řekla jsem si, že to tu nechci rozebírat, ale potřebuju radu. Jak se, děvčata, chováte, když váš přítel začne mluvit o své expřítelkyni? Já osobně bych vraždila. Ne ji, ale jeho. Co mi je po ní. Teď je přece se mnou a to z nějakého důvodu. Takže.. Co dál? Chce ze mě mít žárlivku-no dobrá *úšklebek*. Je mi to sice proti srsti, protože já prostě nežárlím a když už, tak v rozumné míře (pokud mi k tomu ovšem nezadá důvod). Žárlíte?

ANONYMITA
Rozhodla jsem se vést tento blog opět v anonymitě. Bez fotek, videí. Prostě moje bláboly a něco okolo. Ti, co mají vědět, kdo jsem, to ví. A proti těm, kteří to vědět nemají se tímto krokem právě bráním. Nevím sice, jestli je deník úplně žhavé a extra cool téma současného kybernetického světa, ale mě to vždycky bavilo-zapisovat někde svoje myšlenkové pochody a zážitky.
Vzkaz pro věrné "fanoušky"- paralelně budu vést ještě dva weby (jsem magor, no a co?!). Napište si o URL, pokud se tam chcete juknout. Zároveň zmiňuji, že jeden ještě ani neexistuje, ale chystá se *smích*.

Takže čau a já jdu mazat vše, co by mě mohlo prozradit...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Therine Therine | Web | 20. března 2011 v 13:32 | Reagovat

Ještě si pamatuju, jak si měla fotku v záhlaví a souhlasím, anonymita má něco do sebe, i když u mě zrovna nepanuje. Jsem typ, kterýmu nevadí fotky na blogu a videa. Je mi nějak jedno, jestli lidi ví, jak vypadám nebo ne, protože v našem zapadákově stejně asi nikoho nepotkám.

Hokej jsem nesledovala ale vim, že jsem zrovna koukala na Tv, když tygři se slávii prohráli, možná mi jich líto bylo, i když hokeji moc nefandím. Přeci jen, naši tygři.

Žárlim šíleně i na holky, co se ochomýtaj kolem kluka, který se mi líbí. Je to hrozně divný a chci se toho zbavit, jenže se mě to drží jako klíště a ne a ne pryč. Je to úplně normální, že hysterčíš, když se ten tvůj baví o Ex. A hlavně, není normální to, proč to vytahuje. Ona je minulost a teď si ty..

2 Gabriella Gabriella | Web | 20. března 2011 v 22:29 | Reagovat

Já se musím přiznat že  občas žárlím neskutečně. Ale kluka, kterej by mi naschvál  vykládal o své bejvalé bych praštila něčím po hlavě!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama