Raději shořet, než vyhasnout.

13. února 2011 v 1:31 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK

*nápis článku z písně T. Kluse-Čas

Sedím tu a poslouchám písničky, nevnímám čas a hlavou mi běhá milion myšlenek. Zkrátka a dobře se nedokáži zbavit svého divného pocitu, že se něco zlého blíží. Devadesát devět procent mého já doufá, že je to jen a jen pocit, ale to jedno procento má divné zlé tušení, které se bohužel téměř vždy v minulosti stalo skutečným. Doufejme, že tentokrát to bude výjimka.
Jak tu tak sedím, přemýšlím o hodně věcech a nevím proč, najednou jsem začala přemýšlet o rozchodu se svým bývalým. A i když je to naštěstí už za mnou, najednou jsem ucítila, jak mi tečou po tváři slzy. Asi prostě jen vzpomínky! Dodnes nechápu, proč to skončilo! Ale to je jedno. Teď už ano, protože ty doby, kdy jsem byla na dně, jsou už pryč.

Tak tu tak myslím na to, jak vám napíšu o pátku. Byl to fajn den. Můžu začít vlastně už v přelomu čtvrtka na pátek. To jsem totiž byla u *mého drahého* a hráli jsme Kriss Kross. Prohrála jsem, ale opravdu jsem se se zasmála. A hned v pátek ráno jsem měla srazík s kolegyní a couraly jsme po krámech a ne, nekoupila jsem si nic a dokonce jsem odolala i těm úžasným náušnicím (stejně se pro ně o výplatě vrátím *smích*). Skákly jsme na kebab a vínko. Mňam, nejlepší víno v mém životě, po kterém mě výjimečně nepálila žáha. A odpoledne jsem byla s kamarádkou *Wé* v kině na animované pohádce Na vlásku. Celkově to bylo super. Je úžasné obnovovat staré přátelství. V mekáči u Happy Mealu jsme probraly hodně věcí a pak jsme stihly to nejdůležitější sdělit ještě kamarádce *M* a jejímu příteli, které jsme potkaly. Úžasný den, který jsem si opravdu po hodně dlouhé době užila. Byla bych nejradji pořád v luftu *smích*. A těším se na Zumbu se slečnou *Wé*. Konečně nějaká ochotná NElíná duše!


Zítra u nás zahajují juniorskou olympiádu, tak se těším na zahajovací ceremoniál, na který se snad dostanu. Je to vzrušující mít ve svém městě (i okolních) olympiádu. Sice ne "tu opravdovou", ale i tak. Sportovci a atmosféra. Jen je mít čas chodit i podporovat.

Cha chá, je 1:22. Měla bych jít na kutě, pokud chci zítra opravdu vyrazit čučet na zažehnutí olympijského ohně *mrkající*. Dát nabít baterku do foťáčku a alou na kutě. Dobrou noc a možná že už i den.

Jíťa


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Weronka Weronka | 13. února 2011 v 17:32 | Reagovat

Taky jsem si to náramně užila bejbééé a taky se těším na zumbičku, musíme se jen nějak domluvit =*

2 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 13. února 2011 v 22:48 | Reagovat

Tušení, které mě upozorní na to, že se bude dít něco strašného bych chtěla taky. Aspon bych do toho nepadala jen tak po hlavě.

Jé, na Na vlásku jdeme zítra, všichni furt říkají, jak je to super, tak se těším :-)

3 Therine Therine | Web | 16. února 2011 v 17:34 | Reagovat

je lepší shořet, než vyhasnout :) To řekl Kurt Cobain, myslím :)

Taky bych byla pořád nejradší v luftu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama