Úvodníček

30. ledna 2011 v 11:41 | Jitulka |  VÝKECNÍČEK
Vážený a milý návštěvníku,
vítám Tě na svém blogu o všem možném. Rozhodla jsem se, že si nadělím malý dárek k narozeninám, a tak jsem založila tento web. Zkrátka a dobře chci utéct ze svého starého blogu a začít s čistým štítem zde, s jinou doménou, s novým stylem, s novým náhledem na svět.
Pamatuji si, že jsem si v patnácti zoufale přála, abych už konečně byla plnoletá. Jakmile jsem slavila své 18. narozeniny, bylo mým snem, být znovu tou patnáctiletou, bláznivou puberťačkou bez starostí. A bum! Najednou tu bylo prvních "cet" a já si uvědomila, že už nikdy nebudu teenager. Ach jo! Dnešek se nese ve slavnostní náladě a všude mi připomínají, že už jsem stará kobyla, které je už 21 let.


Tak, a co bych vám o sobě mohla ještě napsat? Pocházím z Liberce. Narodila jsem se. Ano, jak překvapující. Měla jsem krásné dětství plné skvělých zážitků. V šesti letech jsem začala školní docházku jako většina mých vrstevníků. S jedničkami a dvojkami jsem se propracovala až do deváté třídy. Přišlo ono důležité rozhodnutí, kam dál. Podala jsem přihlášku a úspěšně složila přijímací zkoušku. Vystudovala jsem střední školu s dopravním a ekonomickým zaměřením. Hned nadcházející školní rok po maturitě jsem nastoupila na vysokou školu, kde jsem se studovala češtinu se zaměřením na novinařinu, nebo bych bývala mohla být učitelka češtiny pro cizince. Bohužel jsem ještě před uzavřením letního semestru propadla jako jedna z mnoha sítem. A tak jsem si našla brigádu. Z brigády se později stal hlavní pracovní poměr. Pracuji ve šperkařství, když to povím hodně obecně. Jsem tam spokojená. A jinak vedu asi úplně normální život. I přes spoustu zklamání a životních proher beru svoje bytí na tomto světě s optimismem. A tak to má být! Myslím, že o mě by to snad stačilo. Více stejně poznáte z dalších příspěvků.


A jak chystám tuto stránku vést? Bude o všem. O všem co mě baví a zajímá. Tím pádem se nehodlám zařadit do nekonečné řady fashion blogerek. Jejich weby mám ráda, často čtu jejich příspěvky a inspiruji se, pokud to nejsou "rHůůůŽoVhoUČké sLečiNkY". Tím nechci říct, že tu nenajdete nic z oblasti módy. Nejsem sice žádná XS modelka, ale to přece neznamená, že bych se nemohla hezky a líbivě oblékat. Pro blbečky, kteří budou mít hloupé narážky mám vzkaz- až mi budete v oblasti zdravé životosprávy a pohybu sahat alespoň po kotníky, tak teprve můžete mluvit! Je lehké vysmívat se lidem s genetickými předpoklady a pomalým metabolismem. Jste ubožáci! Určitě zde najdete něco z mého života a hlavně fotografie. Říkala jsem vám už, že miluji fotografování? Že ne? Tak vám to říkám teď. Je to má vášeň. Určitě bych zde chtěla také uveřejňovat fotografie mnou vymodelovaných nehtů. Práci s gelovými nehty se věnuji krátce, ale baví mě nekonečná škála možností, jak nehty ozdobit. Zkrátka a dobře je to skvělé odreagování.


A toť asi vše. Myslím, že na první příspěvěk, je to dost dlouhý článek. Koho to bavilo číst :)?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zhulcandy zhulcandy | Web | 30. ledna 2011 v 13:31 | Reagovat

mě to číst bavilo :))
jsem moc ráda, že stále patřím mezi tvé "SBčka" ikdyž už na blog nic nedávám :))
na ty holky kašli.. nemají co na práci a tak hledají přes internet lidi, na kterých si vybít své komplexy.. jsi úžasný člověk a myslím, že nejsem sama, kdo si to tu myslí..

Jinak k tvým narozeninám.. Přeju ti strašně moooc štěstí, zdraví, lásky, peněz, co nejmíň smutných dnů a k novýmu blogu přeju krásnou návštěvnost :P

Mám tě ráda Jituš! :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama